Złoto i srebro w arkuszach | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Złoto i srebro w arkuszach

Jadalne złoto i srebro

W naszym sklepie znajdziecie wiele akcesoriów, które pomogą uczynić Wasze wypieki wyjątkowo pięknymi. Wśród produktów dostępnych w prezentowanym asortymencie, dostępne jest m.in. jadalne złoto i srebro. Nakładane na tort czy inne wyroby cukiernicze zdobią wypiek w unikalny sposób, dodając szlachetności i zapewniając zapierający dech w piersi rezultat. W PAN Centrum Słodkiej Dekoracji możecie kupić dekoracyjne dodatki w przystępnej cenie, a przy okazji dowiedzieć się jeszcze, jak nakładać te artykuły na swoje słodkie dzieła sztuki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Czym jest jadalne złoto i srebro?

Jesteśmy przyzwyczajeni, że metale szlachetne służą przede wszystkim do ozdoby ciała. Jednak z powodzeniem mogą także dekorować to, co znajduje się na talerzach, w tym również wyroby cukiernicze. Jadalne złoto i srebro, których cena zależy m.in. od liczby arkuszy w paczce i ich wielkości, znacznie podnoszą prestiż przygotowanego dania czy tortu. Co istotne – są to produkty „czyste”, czyli bez domieszek jakichkolwiek innych metali. Dzięki temu są bezpieczne w użyciu. Choć nie mają właściwości odżywczych i są neutralne w smaku, stanowią nietuzinkową ozdobę, czyniącą potrawę lub deser bardziej luksusowym. Wystarczy więc wiedzieć, jak nakładać je na ciasto czy danie, aby zapewnić odpowiednie wrażenie.

Jak wykorzystuje się jadalne złoto i srebro w cukiernictwie?

Produkty te używane są na szereg rozmaitych sposobów. Jako puder idealnie nadają się do obsypywania na przykład bez, lodów lub monoporcji, dzięki czemu zyskują one wyjątkowy blask. W postaci drobinek jadalne złoto i srebro mogą być dodawane do kawy. Natomiast do zdobienia dań głównych wykorzystuje się zazwyczaj płatki tych metali.

W naszej ofercie znajdziecie je m.in. w formie arkuszy. Dzięki temu sami zdecydujecie o tym, jak możecie je wykorzystać. Mogą zostać np. rozdrobnione na mniejsze części. Można wykonać z nich również rozmaite elementy ozdobne, co nada zarówno deserom, jak i potrawom absolutnie unikalny charakter.

Jak nakładać jadalne złoto na tort?

To, jak nakładać jadalne złoto na tort w dużej mierze zależy od tego, w jakiej formie ono jest. Proszkowane na przykład warto nanosić na wypieki z użyciem pędzelka – wystarczy nabrać odrobinę pudru, a następnie precyzyjnie obsypywać nim wybrane miejsca. Można również przygotować roztwór z metalami szlachetnymi, dzięki czemu rozprowadza się je wygodniej i w bardziej kontrolowany sposób.

Jeśli natomiast macie płatki lub arkusze tego wyjątkowego dodatku – aby je prawidłowo nakładać warto zaopatrzyć się w pęsetę. To konieczne, gdyż materiał ten charakteryzuje się dużą delikatnością i zbyt mocny nacisk może go uszkodzić. Pamiętajcie, że jadalne złoto na tort warto też wcześniej opracować, by nadać mu pożądany kształt, pasujący do danego wypieku. Warto wyposażyć się w odpowiednie przyrządy, które pomogą w tym zadaniu.

Zachęcamy do składania zamówień!

Wybierając produkty z naszej oferty, stawiacie na wyjątkowej jakości metale szlachetne, które nadają się do spożycia. Jadalne złoto i srebro w arkuszach idealnie sprawdzą się jako dekoracja na tort i wszelkie inne desery. Dzięki temu zwiększycie nie tylko prestiż swoich wyrobów cukierniczych, ale i możecie podnieść ich ceny. By dowiedzieć się więcej o wybranych artykułach, zachęcamy do zajrzenia na poświęcone im strony lub skontaktowania się z obsługą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pozycji dostępnych w ofercie i podpowiemy, jak je prawidłowo nakładać.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry