Lakiery | Sklep cukierniczy PAN

Lakiery

Lakier spożywczy w spray'u do nabłyszczania i ochrony przed wilgocią dekoracji z czekolady.

Lakiery cukiernicze

Czy to danie główne, czy deser – świeży wygląd i estetyka podania są tym, co przyciąga uwagę. Dlatego warto zastosować środki pomagające zachować te cechy. Do słodkich wypieków idealnie nadaje się lakier cukierniczy. W naszej ofercie znajdziecie produkty przeznaczone m.in. do czekolady i innych mas, z którymi pracują zarówno zawodowi, jak i amatorscy cukiernicy. Stawiamy wyłącznie na artykuły najwyższej jakości, dlatego decydując się na zakupy w PAN Centrum Słodkiej Dekoracji, zawsze otrzymacie preparaty o wysokiej skuteczności. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z pozycjami dostępnymi w katalogu!

Czym są i do czego służą lakiery cukiernicze?

Proponowane powyżej produkty to specjalne preparaty spożywcze, służące do nabłyszczania i zabezpieczania powierzchni wyrobów cukierniczych. W naszej ofercie znajdziecie m.in. lakier do czekolady, a także środki przeznaczone do pracy z innymi materiałami wykorzystywanymi w cukiernictwie. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu akcesoriów, w tym takie, które dodatkowo dekorują wypieki. W ofercie PAN Centrum Słodkiej Dekoracji można znaleźć m.in. preparaty bezbarwne, a także specjalne schładzacze do wyrobów czekoladowych, pozwalające w łatwy sposób uformować masę w najróżniejsze kształty.

Prezentowane lakiery do czekolady i cukiernicze mają za zadanie chronić torty, ciasta i inne desery przed wysychaniem oraz utratą koloru. Dzięki temu prezentują się one świeżo i zachęcająco. Co istotne – są one bezpieczne oraz nie zmieniają smaku wyrobów.

Jak nakładać lakiery cukiernicze?

W prezentowanym katalogu znajdziecie je w różnych wariantach. Dostarczamy m.in. schładzacze do czekolady w formie sprayu, więc wystarczy tylko wstrząsnąć pojemnikiem i odpowiednio spryskać tort czekoladowy czy inny wyrób. Oprócz nich oferujemy także lakiery cukiernicze w płynie. Do ich nakładania należy wykorzystać aerograf. Instrukcja, jak używać poszczególnych środków, zazwyczaj zamieszczana jest na opakowaniu artykułu.

Świeży kolor i niezwykłe formy dzięki lakierom cukierniczym

Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze wyroby z czekolady, z masą śmietanową, cukrową czy marcepanową będą kusić swoim wyglądem, a także prezentować się świeżo przez dłuższy czas – zachęcamy do skorzystania z oferty. Gwarantujemy wybór artykułów renomowanych marek. Potrzebujecie więcej informacji o poszczególnych lakierach cukierniczych lub środkach przyspieszających zastyganie czekolady? Zapraszamy zatem do kontaktu z obsługą!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry