Wizytówki czekoladowe

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wizytówki czekoladowe

Każda cukiernia czy kawiarnia wykonując swoje wspaniałe ciasta i desery powinna zawsze móc podpisać swoje dzieło, by pochwalić się nim przed całym światem! W tym celu najlepiej nadają się wizytówki czekoladowe czyli niewielkie czekoladki w różnych kształtach z czekoladowym nadrukiem nazwy, znaku firmowego, logo cukierni lub cukiernika. Proponujemy wizytówki z logo cukierni (bądź inną grafiką, wzorem czy napisem) naniesionym na czekoladzie deserowej lub białej. Naniesiony wzór wykonany na bazie masła kakaowego w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów. Tak wiele opcji pozwoli Państwu zindywidualizować wzór stając się niepowtarzalnym podpisem Państwa wyrobu cukierniczego.

-

Jeżeli jest to Państwa pierwszy zakup wizytówek czekoladowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz dział handlowy dopomoże Państwu w wyborze, a nasi graficy zaprojektują czekoladową wizytówkę według Państwa wytycznych i potrzeb. Jeżeli już jesteście Państwo naszym klientem i jest to kolejny zakup tego samego wzoru prosimy o wybór kategorii poniżej oraz dalej o wybór wielkości, kształtu i ilości.