Wizytówki czekoladowe | Sklep cukierniczy PAN

Wizytówki czekoladowe

Wszyscy uwielbiają piękne i pyszne słodkości takie jak ciasta, muffiny, monoporcje czy torty. Na żadnym wyjątkowym wypieku i deserze nie może zabraknąć specjalnej wizytówki z czekolady. Z pewnością zachwyci ona zarówno solenizanta, jak i wszystkich zgromadzonych gości. Jako jeden z pierwszych sklepów cukierniczych do naszej oferty wprowadziliśmy czekoladowe wizytówki. Dlaczego warto wybrać nasze wyroby? Jakie rodzaje wizytówek z czekolady można znaleźć w naszej ofercie? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Każda cukiernia czy kawiarnia wykonując swoje wspaniałe ciasta i desery powinna zawsze móc podpisać swoje dzieło, by pochwalić się nim przed całym światem! W tym celu najlepiej nadają się wizytówki czekoladowe czyli niewielkie czekoladki w różnych kształtach z czekoladowym nadrukiem nazwy, znaku firmowego, logo cukierni lub cukiernika. Proponujemy wizytówki z logo cukierni (bądź inną grafiką, wzorem czy napisem) naniesionym na czekoladzie deserowej lub białej. Naniesiony wzór wykonany na bazie masła kakaowego w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów. Tak wiele opcji czekoladowych wizytówek pozwoli zindywidualizować wzór stając się niepowtarzalnym podpisem Państwa wyrobu cukierniczego.

Sprawdź także: Czekoladki z logo firmy

Jeżeli jest to Państwa pierwszy zakup wizytówek czekoladowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz dział handlowy dopomoże Państwu w wyborze, a nasi graficy zaprojektują czekoladową wizytówkę według Państwa wytycznych i potrzeb. Jeżeli już jesteście Państwo naszym klientem i jest to kolejny zakup tego samego wzoru prosimy o wybór kategorii poniżej oraz dalej o wybór wielkości, kształtu i ilości.

producent: PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.

Co wyróżnia oferowane przez nas wizytówki czekoladowe?

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, a przez ten czas poszerzyliśmy swoją wiedzę i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Jako lokalna firma poznańska rozpoczęliśmy produkcję różnego rodzaju jadalnych ozdób, w tym czekoladowych wizytówek. Od tej pory do naszej oferty nieustannie wprowadzamy nowe produkty, niezmiennie dbając o wysoką jakość. Dobry skład czekoladowych wyrobów to nasz priorytet, dlatego nie wykorzystujemy popularnej bieli spożywczej, znanej jako E171 oraz żadnych innych wątpliwej jakości dodatków.
Oferujemy możliwość personalizacji czekoladowych wizytówek poprzez umieszczenie na nich na przykład logo Waszej firmy. Jest to doskonały sposób na udekorowanie poczęstunku, bez względu na okazję.

Pan Centrum Słodkiej Dekoracji – atrakcyjna oferta

Oprócz wyjątkowych wizytówek wykonanych z białej lub deserowej czekolady, w ofercie znajdują się również specjalne folie, dzięki którym na produkcie można umieścić wybraną grafikę lub fantazyjne wzory. Wszystko zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Poza spersonalizowanymi czekoladowymi wizytówkami proponujemy znacznie więcej smacznych i fantastycznie prezentujących się dekoracji. Warto również wspomnieć o bogatym portfolio różnych akcesoriów, które ułatwią przygotowywanie oraz ozdabianie Waszych słodkich wypieków. Nie mogło także zabraknąć masy cukrowej, z której samodzielnie przygotujecie nietuzinkowe ozdoby. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wizytówek z czekolady, akcesoriów oraz wszystkich inny produktów. W razie dodatkowych pytań zawsze służymy pomocą.

Wizytówki i dekoracje na każdą okazję

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz zamówienia wyjątkowych, słodkich czekoladowych wizytówek oraz innych jadalnych dekoracji. Z pewnością docenicie możliwość personalizacji zamówień. Nasza atrakcyjna oferta skierowana jest zarówno do cukierni, jak i osób zajmujących się wypiekami hobbistycznie. Bez względu na to, czy wybierzecie produkt z deserowej, czy białej czekolady, z pewnością jego smak i wygląd wzbudzi zachwyt u Waszych klientów i gości.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań oraz ewentualnych wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Służymy fachową poradą, pomocą w wyborze oraz wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia.
Życzymy udanych zakupów!