Masy cukrowe i lukry plastyczne | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Masy cukrowe i lukry plastyczne

Bez względu na to, czy zajmujesz się cukiernictwem amatorsko czy zawodowo, to doskonale wiesz, że istotny jest nie tylko smak, ale także wygląd wypieków. W oryginalnym wykończeniu słodkości pomogą masy cukrowe do modelowania, które znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki świetnym właściwościom plastycznym można wyczarować z nich wyglądające jak żywe figurki zwierząt, postaci z bajek oraz inne dekoracje, dzięki którym wypieki – torty, muffiny i inne słodkości - będą wyglądały zachwycająco.

W ofercie naszego sklepu czeka szeroki wybór mas cukrowych do modelowania, z których można stworzyć prawdziwe cuda. Polecamy produkty do obkładania tortów, układania wzorów koronek oraz tworzenia figurek. Masy są tak miękkie i plastyczne, że przygotowanie dekoracji okaże się nie tylko bardzo łatwe, ale także przyjemne. Oferujemy masy cukrowe najlepszych europejski marek LAPED i COVE.