Dekoracje cukiernicze do tortów i ciast | Sklep cukierniczy PAN

Dekoracje cukiernicze do tortów i ciast

Jest wiele okazji, które wymagają szczególnej oprawy. Wesele, chrzciny, urodziny, komunia czy jubileusz to zaledwie niektóre z nich. Zaproszeni goście, tematyczne dekoracje i wspólne celebrowanie wyjątkowego czasu gwarantują niepowtarzalność chwili. Uroczystość nie może odbyć się również bez słodkości takich jak ciasta, ciasteczka, desery w słoiczkach czy monoporcje, a w szczególności nie powinno zabraknąć tortu. Aby oprócz doskonałego smaku każdy wypiek zachwycał przepięknym wyglądem, przyciągając uwagę wszystkich uczestników spotkania, warto zadbać o estetyczną prezencję. W tym celu z pewnością przydadzą się dekoracje cukiernicze znajdujące się w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami sklepu z dekoracjami cukierniczymi Pan Centrum Słodkiej Dekoracji. Jest z czego wybierać!

Komu przydadzą się dekoracje cukiernicze?

Pięknie zdobione torty i ciasta cieszą się ostatnimi czasy ogromną, stale rosnącą popularnością. Współczesna sztuka dekoracji cukierniczej nie ogranicza się bowiem – jak bywało kiedyś – wyłącznie do przyozdobienia wypieku kremem, którym były przekładane biszkoptowe blaty i ułożenia na nim owoców czy oblania czekoladą. Obecnie dekoracje cukiernicze na tort przyjmują tak imponujące formy, kształty, struktury, kolory i rozmiary, że śmiało można je zaliczyć do prawdziwych dzieł sztuki. Dekoracje cukiernicze na torty, ciasta, babeczki i monoporcje to akcesoria, które są na co dzień wykorzystywane zarówno przez zawodowych cukierników, jak i osoby przygotowujące słodkie wypieki z pasji na zamówienie rodziny czy znajomych, a często również jako prezent. Naszą ofertę kierujemy zarówno do cukierni, jak i osób prywatnych. Jest ona na tyle szeroka, że każdy jest w stanie zaopatrzyć się w naszym sklepie z dekoracjami cukierniczymi we wszystko, co niezbędne w codziennej pracy ze słodkościami. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami bez względu na to, w jakich wypiekach się specjalizujecie. Gwarantujemy, że dokonacie udanych zakupów!

Co obejmuje oferta dekoracji cukierniczych na tort?

Nasza oferta jest kompleksowa – zawiera absolutnie wszystko, co może przydać się zarówno profesjonalnym cukiernikom, jak i miłośnikom sztuki dekoracji cukierniczej w amatorskim wydaniu. Wśród propozycji znajdziecie to, czego potrzebujecie do stworzenia zachwycającego smakiem i atrakcyjnością wizualną tortu czy ciasta. Nasza oferta dekoracji cukierniczych obejmuje:

 • barwniki,
 • dripy,
 • dekoracje cukrowe,
 • posypki cukrowe i jadalne kwiatki,
 • świeczki i race,
 • folie transferowe, czekoladowe i rantowe,
 • formy silikonowe,
 • papiery opłatkowe/waflowe do kwiatków, papiery jadalne,
 • akcesoria do wykonywania kwiatów i napisów,
 • metalowe i plastikowe tematyczne wykrawaczki świąteczne,
 • szpatuły, noże i skrobki,
 • ozdoby cukrowe,
 • dekoracje opłatkowe i wiele więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z każdym produktem, który został szczegółowo opisany dla ułatwienia wyboru.

Pan Centrum Słodkiej Dekoracji – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta dekoracji cukierniczych zawiera wyłącznie starannie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, a każdy z nich odznacza się wysoką jakością, umożliwiającą bezpieczną pracę i osiąganie efektownych rezultatów. Jako lokalna poznańska firma z tradycją tworzymy własną markę akcesoriów cukierniczych. Naszym wyróżnikiem są personalizowane czekoladowe wizytówki, których produkcję rozpoczęliśmy jako jedna z pierwszych firm na rynku, co niewątpliwie czyni z nas liderów w branży cukierniczej. Warto nadmienić, że nasze produkty nie zawierają w składzie bieli spożywczej (E171),która jest wątpliwym pod względem bezpieczeństwa barwnikiem. Jak widzicie, nasza oferta jest nie tylko kompleksowa, ale również cechuje się najwyższym standardem proponowanych produktów i świadczonych usług. Potwierdzenie tego stanowi grono naszych zaufanych klientów, które stale się powiększa.

Zapraszamy do zamawiania dekoracji cukierniczych na tort i inne słodkie wypieki. Życzymy udanych zakupów!