Z deserowej czekolady

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Z deserowej czekolady

Wizytówki czekoladowe czyli niewielkie czekoladki w różnych kształtach wykonane z wysokiej jakości, prawdziwej czekolady deserowej renomowanej marki Callebaut o zawartości kakao 55-65% z czekoladowym nadrukiem znaku firmowego na zamówienie wykonanym na bazie wysokogatunkowego masła kakaowego.

Jeżeli jest to Państwa pierwszy zakup wizytówek czekoladowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz dział handlowy dopomoże Państwu w wyborze, a nasi graficy zaprojektują czekoladową wizytówkę według Państwa wytycznych i potrzeb. Naturalnie można także wszelkie informacje i wybory dokonać poniżej jeśli wolicie Państwo drogę online.

Jeżeli już jesteście Państwo naszym klientem i jest to kolejny zakup tego samego wzoru prosimy po prostu o wybór wielkości, kształtu i ilości.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-36 z 74 pozycji

Aktywne filtry