Czekolada na prezent | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Czekolada na prezent

Personalizowana czekolada to zawsze doskonały prezent biznesowy, reklamowy czy promocyjny. Produkując już od ponad 20 lat czekoladki z czekoladowymi nadrukami rozszerzyliśmy naszą ofertę także o czekolady i czekoladki reklamowe pakowane sztukowo zarówno w eleganckie kartoniki, jak i w ekonomiczne folie flowpack w zależności od potrzeb i budżetu akcji promocyjnej klienta.

Z przyjemnością i chęcią podejmujemy współprace z agencjami reklamowymi i promocyjnymi opracowując wspólnie i produkując pod zamówienie nietypowe personalizowane wyroby z czekolady. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo czekolady z nadrukami wykonane z prawdziwej czekolady deserowej.

Ponieważ tego typu produkty projektowane są pod zamówienie trudno jest umieścić ich ofertę w sklepie internetowym, zapraszamy zatem do kontaktu telefonicznego i mailowego, nasi specjaliści z działu handlowego doradzą w wyborze, a nasi graficy zaprojektują dla Państwa niepowtarzalne wyroby z czekolady.