Czekolada na prezent | Sklep cukierniczy PAN

Czekolada na prezent

Co jest najlepszym pomysłem na prezent, który okazuje się zawsze udany i uwielbiany przez wszystkich? Odpowiedź brzmi: czekolada! Delikatna, rozpływająca się w ustach konsystencja, przepyszny słodki smak i kakaowy aromat – to zdecydowanie idealne połączenie. Od dawna rozmaite wyroby czekoladowe stanowią obowiązkowy dodatek do podarunków, a często są również głównym prezentem wręczanym na różne okazje. Każdy obdarowuje swoich bliskich słodkościami, jednak nie wszyscy wiedzą, że czekolada na prezent może okazać się świetnym narzędziem marketingowym i nie tylko. Poznajcie naszą ofertę i sprawdźcie, w jak wielu sytuacjach możecie wykorzystać tego typu upominki!

Jaka czekolada na prezent oferujemy?

Forma słodkich upominków może być niemal dowolna i zależy od konkretnego zamówienia, które realizujemy zgodnie z wytycznymi. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe propozycje w rozmaitych kształtach. Każda czekolada na prezent może zostać ozdobiona wielobarwnym nadrukiem i dowolnym napisem. Oprócz klasycznych prostokątnych i kwadratowych tabliczek w konkretnym rozmiarze jesteśmy w stanie wykonać w zasadzie dowolny kształt czekoladek i nanieść na nich spersonalizowaną grafikę, zaprojektowaną przez naszych specjalistów. Wszystkie wyroby na prezent powstają z wysokiej jakości czekolady – deserowej lub białej. Mogą zostać zapakowane sztukowo w folię lub elegancki papierowy kartonik. Dookoła tabliczki jesteśmy w stanie wykonać estetyczne tłoczenia, np. kostki. Wiele aspektów wyglądu czekolady na prezent ustalanych jest indywidualnie. Dzięki temu możemy wspólnie stworzyć niepowtarzalny projekt, który zachwyci wszystkich obdarowanych!

Czekolada na prezent – uniwersalny upominek na różne okazje

Całą ofertę Pan Centrum Słodkiej Dekoracji kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Nie inaczej jest w przypadku propozycji personalizowanych czekolad. Okazji do wręczenia wyrobów czekoladowych na prezent jest bowiem całe mnóstwo. Mogą stać się ciekawym i niekonwencjonalnym elementem kampanii reklamowej firmy, stanowiąc miły upominek wręczany potencjalnym, nowym i stałym klientom, a także kontrahentom. Pracownicy z pewnością również ucieszą się z takiego drobiazgu. Kto nie chciałby zostać obdarowany słodkim upominkiem z logo firmy, budującym pozytywne skojarzenia z marką? Bezpłatny czekoladowy dodatek do kawy czy herbaty z logo kawiarni z pewnością spodoba się odwiedzającym lokal klientom. Wyroby czekoladowe na prezent, które oferujemy, z pewnością wywołają również pozytywną reakcję gości hotelowych, którzy znajdą taki upominek w swoim pokoju lub otrzymają go w momencie zameldowania. Firmy powinny rozważyć rozdawanie tego typu upominków z własnym logo podczas targów, prezentacji i spotkań biznesowych. Ozdobiona imionami młodej pary czekolada na prezent pożegnalny dla gości weselnych? A może pojedynczo pakowane czekoladki z imieniem maluszka znajdujące się na słodkim stole podczas chrzcin? Dlaczego nie! Zamówione hurtowo tradycyjnej wielkości tabliczki z wypisanymi najlepszymi życzeniami, opakowane w piękny kartonik uświetnią dzień urodzin każdego pracownika. Jak widzicie, możliwości jest dokładnie tyle, ile potrzeb i pomysłów.

Zapraszamy do składania zamówień drogą telefoniczną lub mailową!