Gifty Firmowe

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Gifty Firmowe

Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z czekoladą pozwala nam na wykonywanie praktycznie dowolnych kształtów i kolorów czekolad oraz łączenie technik tłoczenia czekolady z czekoladowym wielobarwnymi nadrukami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Z przyjemnością i chęcią podejmujemy współprace zarówno z klientami finalnymi, jak i z agencjami reklamowymi i promocyjnymi opracowując wspólnie i produkując pod zamówienie nietypowe personalizowane wyroby z czekolady. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo czekolady z nadrukami wykonane z prawdziwej czekolady deserowej.

Ponieważ tego typu produkty projektowane są pod zamówienie trudno jest umieścić ich ofertę w sklepie internetowym, zapraszamy zatem do kontaktu telefonicznego i mailowego, nasi specjaliści z działu handlowego doradzą w wyborze, a nasi graficy zaprojektują dla Państwa niepowtarzalne wyroby z czekolady. 

-

Wybierając opis produktu poniżej znajdziecie Państwo przykładowe zdjęcia naszych realizacji oraz wstępne warunki zamówień. 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry