Barwnik-naturalna biel perłowa -80g- B02
– uniwersalny barwnik spożywczy. Idealny do mas cukrowych i marcepanowych, kremów śmietanowych i lukru królewskiego.
Po wymieszaniu z cukrem pudrem oraz rozpuszczeniu z wodą lub alkoholem można stosować go jako lukrowe farbki do pisania na wyrobach cukierniczych.
Składniki: węglan wapnia (E170) naturalnego pochodzenia ,skrobie ( z ryżu i tapioki), ester sacharozy E473 - jako nośnik
Dystrybutor: Pan Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.
Z tej samej kategorii
Albumina K-210
Pektyna 40g- K220
Agar Agar -E406-150g-AA K-130
Syrop glukozowy- 500g- SG K-110
Klej cukrowy De'colorica - 25g - KC
Klej cukrowy 60g firmy KCPME
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Foremki plastikowe FP3002
Koło 30mm - piłka -90szt. - DC312
-
Paczkomaty InPost 48h - 72h9,99 zł -
Kurier DHL (przedpłata) 48h19,69 zł -
Kurier DHL (pobranie) 48h23,38 zł -
Odbiór osobisty w salonie PAN Centrum w Poznaniu -0,00 zł
Baaardzo miła, pomocna i życzliwa obsługa. Sklep dobrze wyposażony, miłośnicy słodkości, cukiernicy i wszelcy artyści żywieniowi na pewno poczują się tu jak w niebie!
Wystarczy tam wejść tylko raz, a na twarzy pojawia sie uśmiech 😁 Nie tylko duży asortyment, ale także bardzo uprzejme Panie. Udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam najbardziej i nie raz tam jeszcze wrócę zrobić zaopatrzenie :)
Bardzo dobra firma, współpracujemy z nimi od wielu lat, bardzo szybka dostawa, zawsze mogę na nich polegać, dodatkowo obsługa profesjonalna. Panie są zawsze chętne sprawdzić w historii zamówienia jeśli masz problem ze skojarzeniem danego produktu, tłumaczą i dzielą się swoją wiedzą. Śmiało polecam wszystkim!
Szukałam"czegoś" do dekoracji tortu. Niby wiedziałam czego chce, ale.nie do końca. Najgorszy klient świata🤦♀️. Panie tam pracujące wykazały się ogromną cierpliwością i doradztwem, a przy tym naprawdę czułam się zaopiekowana. Trafiły, naprawdę 😊, Jestem ogromnie wdzięczna . To takie miłe i coraz rzadziej spotykane. Tutaj każdy klient się liczy.
Napisać , że jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów to mało - jestem zachwycona. Pierwsze zakupy. Dla mnie mega na plus godz otwarcia. Pojawiłam się po 9. Od wejścia wita przesympatyczna Pani, która wyjaśnia wszystko co trzeba. Towar na półkach wyeksponowany wystarczająco czytelnie. Ceny przystępne. Czytelne cenowki. Ogrom cukierniczego szczęścia w jednym miejscu. Zapomniałabym - do dyspozycji klientów parking ave za to 😁😉Na koniec rachunek. Pyszne czekoladki dla dzieciaków na do widzenia i można działać. Dziękuję za dzisiaj. Moje pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie zakupy u Państwa. Wszystkiego najsłodszego w Nowym Roku❤️