Lakier spożywczy 20ml - F-032

Indeks:
F-032

- postać płynna

- po zaschnięciu przejrzysty i nie lepiący

- opakowanie 20 ml

9,40 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
14 dni na zwrot

Produkt ten występuje w postaci płynnego lakieru. Pozwala on na osiągnięcie efektu połysku na powierzchniach takich jak: opłatki do tortów, toppery, papier waflowy, masa cukrowa, lukier królewski, pierniczki( bezpośrednio).

Po zaschnięciu lakier zostaje przejrzysty i nie lepiący. 

Produkt wydobywa intensywność kolorów na dekorowanej powierzchni.

Składniki: syrop kukurydziany, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy E330, substancja konserwująca: sorbinian potasu E202, olej roślinny, emulgator: polisorbat 80 E433, substancja zagęszczająca : alginian sodu E401,  guma arabska E414

Producent: FOOD COLOURS 

9,40 zł
Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 67 opinii
Kinga Jowan
miesiąc temu

Napisać , że jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów to mało - jestem zachwycona. Pierwsze zakupy. Dla mnie mega na plus godz otwarcia. Pojawiłam się po 9. Od wejścia wita przesympatyczna Pani, która wyjaśnia wszystko co trzeba. Towar na półkach wyeksponowany wystarczająco czytelnie. Ceny przystępne. Czytelne cenowki. Ogrom cukierniczego szczęścia w jednym miejscu. Zapomniałabym - do dyspozycji klientów parking ave za to 😁😉Na koniec rachunek. Pyszne czekoladki dla dzieciaków na do widzenia i można działać. Dziękuję za dzisiaj. Moje pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie zakupy u Państwa. Wszystkiego najsłodszego w Nowym Roku❤️

Jakub Im
rok temu

Baaardzo miła, pomocna i życzliwa obsługa. Sklep dobrze wyposażony, miłośnicy słodkości, cukiernicy i wszelcy artyści żywieniowi na pewno poczują się tu jak w niebie!

Jagoda
9 miesięcy temu

Wystarczy tam wejść tylko raz, a na twarzy pojawia sie uśmiech 😁 Nie tylko duży asortyment, ale także bardzo uprzejme Panie. Udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam najbardziej i nie raz tam jeszcze wrócę zrobić zaopatrzenie :)

SM M
7 lat temu

Bardzo dobra firma, współpracujemy z nimi od wielu lat, bardzo szybka dostawa, zawsze mogę na nich polegać, dodatkowo obsługa profesjonalna. Panie są zawsze chętne sprawdzić w historii zamówienia jeśli masz problem ze skojarzeniem danego produktu, tłumaczą i dzielą się swoją wiedzą. Śmiało polecam wszystkim!

Jozefina Zalewska
3 lata temu

Szukałam"czegoś" do dekoracji tortu. Niby wiedziałam czego chce, ale.nie do końca. Najgorszy klient świata🤦‍♀️. Panie tam pracujące wykazały się ogromną cierpliwością i doradztwem, a przy tym naprawdę czułam się zaopiekowana. Trafiły, naprawdę 😊, Jestem ogromnie wdzięczna . To takie miłe i coraz rzadziej spotykane. Tutaj każdy klient się liczy.

Loading...