SUGAR GLITER - CZARNY cukier dekoracyjny 90 g SUG2

Indeks:
SUG2

W 100% jadalna posypka cukrowa w kolorze czarnym, dedykowana do dekoracji cukierniczych i koktajli.

Intensywny czarny kolor, perłowy połysk. 

Opakowanie 90 g

21,00 zł
Dostępny
Dostawa od: 9,99 zł Sprawdź dostawy
14 dni na zwrot

W 100% jadalna posypka cukrowa. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja cukiernicza oraz posypka do koktajli

Opakowanie 90 g

Skład produktu dostępny u obsługi sklepu.

*kolory w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień matrycy monitora

posypki cukrowe, posypka cukrowa, ozdoby na tort   

21,00 zł
Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 67 opinii
Kinga Jowan
miesiąc temu

Napisać , że jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów to mało - jestem zachwycona. Pierwsze zakupy. Dla mnie mega na plus godz otwarcia. Pojawiłam się po 9. Od wejścia wita przesympatyczna Pani, która wyjaśnia wszystko co trzeba. Towar na półkach wyeksponowany wystarczająco czytelnie. Ceny przystępne. Czytelne cenowki. Ogrom cukierniczego szczęścia w jednym miejscu. Zapomniałabym - do dyspozycji klientów parking ave za to 😁😉Na koniec rachunek. Pyszne czekoladki dla dzieciaków na do widzenia i można działać. Dziękuję za dzisiaj. Moje pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie zakupy u Państwa. Wszystkiego najsłodszego w Nowym Roku❤️

Jakub Im
rok temu

Baaardzo miła, pomocna i życzliwa obsługa. Sklep dobrze wyposażony, miłośnicy słodkości, cukiernicy i wszelcy artyści żywieniowi na pewno poczują się tu jak w niebie!

Jagoda
9 miesięcy temu

Wystarczy tam wejść tylko raz, a na twarzy pojawia sie uśmiech 😁 Nie tylko duży asortyment, ale także bardzo uprzejme Panie. Udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam najbardziej i nie raz tam jeszcze wrócę zrobić zaopatrzenie :)

SM M
7 lat temu

Bardzo dobra firma, współpracujemy z nimi od wielu lat, bardzo szybka dostawa, zawsze mogę na nich polegać, dodatkowo obsługa profesjonalna. Panie są zawsze chętne sprawdzić w historii zamówienia jeśli masz problem ze skojarzeniem danego produktu, tłumaczą i dzielą się swoją wiedzą. Śmiało polecam wszystkim!

Jozefina Zalewska
3 lata temu

Szukałam"czegoś" do dekoracji tortu. Niby wiedziałam czego chce, ale.nie do końca. Najgorszy klient świata🤦‍♀️. Panie tam pracujące wykazały się ogromną cierpliwością i doradztwem, a przy tym naprawdę czułam się zaopiekowana. Trafiły, naprawdę 😊, Jestem ogromnie wdzięczna . To takie miłe i coraz rzadziej spotykane. Tutaj każdy klient się liczy.

Loading...