Dekoracja cukiernicza Tęcza- CUK600

Indeks:
CUK600

Dekoracja cukrowa TĘCZA

-1 sztuka

-wymiary: szerokość 13,5cm , wysokość samej tęczy 8cm,  wysokość tęczy z patyczkami 10cm 

Uwaga! Figurki wykonane są ręcznie i mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.

18,83 zł
Dostępny
Dostawa od: 9,99 zł Sprawdź dostawy
14 dni na zwrot

Składniki: cukier , zagęszczacze (białko jaja w proszku, guma guar), regulatora kwasowości E330, aromat truskawkowy, barwniki syntetyczne : , E102, E110,E122,  E124, E133, 

Barwniki E102, E110, E122, E124  mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 1687,8kJ/397kcal , tłuszcz 0,01g, węglowodany 98g ( w tym cukry 98g) , białko 1,2g , sól 0g

Producent: DITARTE SP. Z O.O. 

18,83 zł
Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 67 opinii
Kinga Jowan
miesiąc temu

Napisać , że jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów to mało - jestem zachwycona. Pierwsze zakupy. Dla mnie mega na plus godz otwarcia. Pojawiłam się po 9. Od wejścia wita przesympatyczna Pani, która wyjaśnia wszystko co trzeba. Towar na półkach wyeksponowany wystarczająco czytelnie. Ceny przystępne. Czytelne cenowki. Ogrom cukierniczego szczęścia w jednym miejscu. Zapomniałabym - do dyspozycji klientów parking ave za to 😁😉Na koniec rachunek. Pyszne czekoladki dla dzieciaków na do widzenia i można działać. Dziękuję za dzisiaj. Moje pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie zakupy u Państwa. Wszystkiego najsłodszego w Nowym Roku❤️

Jakub Im
rok temu

Baaardzo miła, pomocna i życzliwa obsługa. Sklep dobrze wyposażony, miłośnicy słodkości, cukiernicy i wszelcy artyści żywieniowi na pewno poczują się tu jak w niebie!

Jagoda
9 miesięcy temu

Wystarczy tam wejść tylko raz, a na twarzy pojawia sie uśmiech 😁 Nie tylko duży asortyment, ale także bardzo uprzejme Panie. Udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam najbardziej i nie raz tam jeszcze wrócę zrobić zaopatrzenie :)

SM M
7 lat temu

Bardzo dobra firma, współpracujemy z nimi od wielu lat, bardzo szybka dostawa, zawsze mogę na nich polegać, dodatkowo obsługa profesjonalna. Panie są zawsze chętne sprawdzić w historii zamówienia jeśli masz problem ze skojarzeniem danego produktu, tłumaczą i dzielą się swoją wiedzą. Śmiało polecam wszystkim!

Jozefina Zalewska
3 lata temu

Szukałam"czegoś" do dekoracji tortu. Niby wiedziałam czego chce, ale.nie do końca. Najgorszy klient świata🤦‍♀️. Panie tam pracujące wykazały się ogromną cierpliwością i doradztwem, a przy tym naprawdę czułam się zaopiekowana. Trafiły, naprawdę 😊, Jestem ogromnie wdzięczna . To takie miłe i coraz rzadziej spotykane. Tutaj każdy klient się liczy.

Loading...