Kwiatuszki cukrowe biało-złote - CUK133
Dekoracje kwiatuszki cukrowe biało-złote , 35 sztuk
Składniki: cukier , syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia kukurydziana, zagęszczacze (E466, guma konjac, białko jaja w proszku, skrobia modyfikowana), konserwant kwas sorbinowy, regulator kwasowości E300, aromat waniliowy, truskawkowy, barwniki syntetyczne : , E102, E172(ii)
Barwniki E102, E122, E124 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 1697,8kJ/399kcal , tłuszcz 1g ( w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8g), węglowodany 97g ( w tym cukry 96g) , białko 0,6g , sól 0,01g
Producent: DITARTE SP. Z O.O.
Z tej samej kategorii
Dekoracja cukrowa śnieżynki - CUK984
Mini pianki Marshmallows 50 g-F51100
Kule żelowe złote - CUK533
-
Paczkomaty InPost 48h - 72h9,99 zł -
Kurier DHL (przedpłata) 48h19,69 zł -
Kurier DHL (pobranie) 48h23,38 zł -
Odbiór osobisty w salonie PAN Centrum w Poznaniu -0,00 zł
Baaardzo miła, pomocna i życzliwa obsługa. Sklep dobrze wyposażony, miłośnicy słodkości, cukiernicy i wszelcy artyści żywieniowi na pewno poczują się tu jak w niebie!
Wystarczy tam wejść tylko raz, a na twarzy pojawia sie uśmiech 😁 Nie tylko duży asortyment, ale także bardzo uprzejme Panie. Udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam najbardziej i nie raz tam jeszcze wrócę zrobić zaopatrzenie :)
Bardzo dobra firma, współpracujemy z nimi od wielu lat, bardzo szybka dostawa, zawsze mogę na nich polegać, dodatkowo obsługa profesjonalna. Panie są zawsze chętne sprawdzić w historii zamówienia jeśli masz problem ze skojarzeniem danego produktu, tłumaczą i dzielą się swoją wiedzą. Śmiało polecam wszystkim!
Szukałam"czegoś" do dekoracji tortu. Niby wiedziałam czego chce, ale.nie do końca. Najgorszy klient świata🤦♀️. Panie tam pracujące wykazały się ogromną cierpliwością i doradztwem, a przy tym naprawdę czułam się zaopiekowana. Trafiły, naprawdę 😊, Jestem ogromnie wdzięczna . To takie miłe i coraz rzadziej spotykane. Tutaj każdy klient się liczy.
Napisać , że jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów to mało - jestem zachwycona. Pierwsze zakupy. Dla mnie mega na plus godz otwarcia. Pojawiłam się po 9. Od wejścia wita przesympatyczna Pani, która wyjaśnia wszystko co trzeba. Towar na półkach wyeksponowany wystarczająco czytelnie. Ceny przystępne. Czytelne cenowki. Ogrom cukierniczego szczęścia w jednym miejscu. Zapomniałabym - do dyspozycji klientów parking ave za to 😁😉Na koniec rachunek. Pyszne czekoladki dla dzieciaków na do widzenia i można działać. Dziękuję za dzisiaj. Moje pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie zakupy u Państwa. Wszystkiego najsłodszego w Nowym Roku❤️