Książka SUGAR WONDERLAND SPRING - Jowita Woszczyńska -KS81 | Sklep cukierniczy PAN
  Książka SUGAR WONDERLAND SPRING - Jowita Woszczyńska -KS81

  Książka SUGAR WONDERLAND SPRING - Jowita Woszczyńska -KS81

  Kod produktu: KS81

  250,00 zł brutto

  238.095238 netto

  28

  - Książka w twardej oprawie

  -190 stron

  UWAGA - brak możliwości zwrotu

  Ilość

  Sugar Wonderland SPRING” to niezwykła książka, która zabierze Cię w wiosenny świat pełen smaków i pięknych ozdób cukierniczych. Jowita Woszczyńska, mistrzyni świata w dekoracji tortów, przedstawia przepisy, techniki i inspiracje, które pozwolą stworzyć niezapomniane słodkości. Jowita jest przede wszystkim niezwykłą artystką, której styl jest bezbłędnie rozpoznawalny w branży.

  W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej.
  Książka podzielona jest na cztery główne rozdziały, każdy z nich skupia się na innej tematyce.

  Zaczynamy od czekolady – dowiesz się jak temperować czekoladę, malować masłem kakaowym, a także jak stworzyć efektowne jajka i mazurki wielkanocne. Lecz to tylko początek, bo następnie przechodzimy do kwiatów maślanych. W rozwinięciu znajdziesz przepisy na tartę i babkę cytrynową. Jowita przedstawia również tutoriale, które krok po kroku pokażą Ci jak stworzyć różne rodzaje kwiatów maślanych.
  Kolejny rozdział to modelowanie z masy cukrowej – dowiesz się jak stworzyć słodki domek marchewkowy, cukrowe jeżyny i borówki, a także jak modelować twarze i figurki z masy cukrowej. Nie zabraknie również pomysłów na urocze dekoracje tortów w stylu króliczków, chmurek i innych wiosennych inspiracji.
  Ostatni rozdział to florystyka cukiernicza, gdzie poznasz techniki i przepisy na tworzenie pięknych kwiatów z masy cukrowej. Jowita pokazuje jak stworzyć chabry, dzwoneczki, maki czy rumianek – idealne do dekorowania tortów i ciast.
  Zapraszamy do wejścia w magiczny świat Sugar Wonderland SPRING. Ta książka to nie tylko inspiracja dla cukierników, ale również dla wszystkich tych, którzy kochają piękne, ręcznie robione ozdoby. Nie zwlekaj i już dziś zamów najpiękniejszą książkę na świecie.

  KS81

  Powiązane produkty