Najczęściej kupowane

Z czekolady deserowej

Informacja

Ostatnio przeglądane

Wizytówki czekoladowe 40x30 mm kod: [WCO4]

Nowy produkt

Kształt i wielkość :

owalne 40x30 mm

Wykonane z :

czekolada deserowa 56% kakao

Cena za 1 sztukę.

Minimalne zamówienie 1700 sztuk.

Więcej szczegółów

0,42 zł brutto

  • 1. biały
  • 2. kremowy
  • 3. cynamonowy
  • 4. brązowy
  • 5. żółty
  • 6. różowy
  • 7. jasny zielony
  • 8. jasny niebieski
  • 9. pomarańczowy
  • 10. malinowy

Więcej informacji

Firma PAN Centrum Słodkiej Dekoracji jest liderem w produkcji wizytówek czekoladowych. Nasza firma rozpoczęła produkcję wizytówek czekoladowych jako jedna z pierwszych firm w Europie.

Od początku wizytówki z firmy PAN produkowane są z najlepszych gatunkowo czekolad. Obecnie firma PAN znajduje się w światowej czołówce producentów tego typu dekoracji oferując jako jedna z nielicznych firm w Europie wizytówki czekoladowe ze złotym nadrukiem.

Wizytówki czekoladowe z nazwą lub firmowym logo
to wyjątkowo elegancki i jednocześnie bardzo skuteczny sposób na kreowanie wizerunku pracowni cukierniczej na rynku. Jednoznaczna identyfikacja producenta wyrobu poprzez umieszczoną na nim wizytówkę pozwala klientom na dokonywanie świadomego wyboru tylko tych wypieków pod którymi “podpisał się” cukiernik jako wyrobów zdecydowanie lepszych i zawsze godnych polecenia.

Standardowo wizytówki czekoladowe wykonywane są z czekolady deserowej, zdarzają się jednak sytuacje w których kolor czekolady deserowej kłóci się z wystrojem tortu. Z tego też powodu wprowadziliśmy do oferty wizytówki czekoladowe wykonywane z białej czekolady. Jest to wersja wizytówek najczęściej wykorzystywana przez cukiernie do “podpisywania” tortów ślubnych lub komunijnych wykonanych w jasnej tonacji.

Jak zamawiać wizytówki czekoladowe :

1. Zamawiasz właśnie wizytówki czekoladowe wykonane z prawdziwej czekolady deserowej o zawartości kakao 56%. Jeżeli chcesz zamówić wizytówki czekoladowe wykonane z białej czekolady przejdź do działu "Wizytówki czekoladowe/Z białej czekolady"

2. Wybierz kolor czekoladowego wzoru jaki ma być umieszczony na czekoladkach. Dostępny wybór znajdziesz na liście do wyboru pod ceną produktu.

3. Jeżeli jest to Twoje pierwsze zamówienie wizytówek czekoladowych dołącz do zamówienia swoje logo lub projekt w postaci pliku cdr lub pdf. Zrobisz to uwagach finalizując zakupy. Jeżeli nie masz projektu napisz po prostu w uwagach co i jak ma być umieszczone na czekoladkach. W obu przypadkach nasi graficy zaprojektują dla Ciebie wizytówkę czekoladową i jej wizualizację prześlą do Ciebie mailem do ostatecznej akceptacji. Dopiero po otrzymaniu informacji zwrotnej z ostateczną akceptacją przystąpimy do produkcji.

4. Jeżeli jest to Twoje kolejne zamówienie wizytówek czekoladowych nie musisz nic dołączać. Automatycznie wykonamy czekoladki z wzorem jaki ostatnio był dla Ciebie produkowany. UWAGA - jedynie w przypadku, gdy określony kształt i wielkość były wcześniej wykonywane dla Ciebie z różnymi wzorami napisz w uwagach do zamówienia, który wzór mamy tym razem wykonać.

5. Gotowe wizytówki czekoladowe zapakowane na bezpiecznych wytłoczkach PET w solidnych, higienicznych styropianowych boxach zostaną dostarczone kurierem DHL w ciągu 2 tygodni od daty złożenia zamówienia lub otrzymania ostatecznej akceptacji nowego wzoru.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wizytówki czekoladowe 40x30 mm kod: [WCO4]

Wizytówki czekoladowe 40x30 mm kod: [WCO4]

Kształt i wielkość :

owalne 40x30 mm

Wykonane z :

czekolada deserowa 56% kakao

Cena za 1 sztukę.

Minimalne zamówienie 1700 sztuk.