Najczęściej kupowane

z czekolady deserowej 60% kakao

40 mm - opakowanie 2.010 szt. WCK4

Nowy produkt

Kształt i wielkość :

okrągłe 40 mm

Wykonane z :

czekolada deserowa CALLEBAUT o zawartości kakao 60% kakao

Cena za 1 sztukę

Minimalne zamówienie 1 opakowanie - 2.010 sztuk.

Więcej szczegółów

0,47 zł brutto

 • Pierwsze zamówienie - przed przystąpieniem do produkcji zostanie naliczony jednorazowy koszt przygotowalni 140 zł netto
 • Kolejne zamówienie - brak kosztu przygotowalni
 • 1. biały
 • 2. kremowy
 • 3. żółty
 • 4. cynamonowy
 • 5. brązowy
 • 6. popielaty
 • 7. różowy
 • 8. zielony
 • 9. niebieski
 • 10. malinowy

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Firma PAN Centrum Słodkiej Dekoracji jest liderem w produkcji wizytówek czekoladowych. Nasza firma rozpoczęła produkcję wizytówek czekoladowych jako jedna z pierwszych firm w Europie już w 1994 roku !

Od początku wizytówki z firmy PAN produkowane są z najlepszych gatunkowo czekolad CALLEBAUT

Wizytówki czekoladowe z nazwą lub firmowym logo
to wyjątkowo elegancki i jednocześnie bardzo skuteczny sposób na kreowanie wizerunku pracowni cukierniczej na rynku. Jednoznaczna identyfikacja producenta wyrobu poprzez umieszczoną na nim wizytówkę pozwala klientom na dokonywanie świadomego wyboru tylko tych wypieków pod którymi “podpisał się” cukiernik jako wyrobów zdecydowanie lepszych i zawsze godnych polecenia.

Standardowo wizytówki czekoladowe wykonywane są z czekolady deserowej CALLEBAUT o zawartości kakao 60% oraz z białej czekolady.

Na zamówienie realizujemy także wizytówki ekskluzywne i designerskie z czekolady gorzkiej-wytrawnej o zawartości kakao 70%, z czekolady mlecznej miodowej oraz z najnowszego światowego gatunku czekolady czyli czekolady rubinowej.

Jak zamawiać wizytówki czekoladowe :

1. Zamawiasz właśnie wizytówki czekoladowe wykonane z prawdziwej czekolady deserowej CALLEBAUT o zawartości kakao 60%. Jeżeli chcesz zamówić wizytówki czekoladowe wykonane z innej czekolady przejdź do odpowiedniego działu w sklepie.

2. Wybierz kolor czekoladowego wzoru jaki ma być umieszczony na czekoladkach. Po dokonaniu wyboru pojawi się wizualizacja wybranego koloru na tle koloru czekolady deserowej. Jest to jedynie komputerowa wizualizacja i może nieznacznie różnić się odcieniem od rzeczywistej realizacji w zależności od ustawień monitora i przeglądarki internetowej.

3. Jeżeli jest to Twoje pierwsze zamówienie wizytówek czekoladowych dołącz do zamówienia swoje logo lub projekt w postaci pliku cdr lub pdf. Zrobisz to uwagach finalizując zakupy. Jeżeli nie masz projektu napisz po prostu w uwagach co i jak ma być umieszczone na czekoladkach. W obu przypadkach nasi graficy zaprojektują dla Ciebie wizytówkę czekoladową i jej wizualizację prześlą do Ciebie mailem do ostatecznej akceptacji. Dopiero po otrzymaniu informacji zwrotnej z ostateczną akceptacją przystąpimy do produkcji.

UWAGA - w przypadku pierwszego zamówienia przed przystąpieniem do produkcji zostanie naliczony jednorazowy koszt przygotowalni w kwocie 150 zł netto (184,50 zł brutto). System sklepu internetowego nie zaznacza tej opcji automatycznie, prosimy zatem o wybór odpowiedniej opcji nad wyborem kolorystyki nadruku lub później dokona tego nasz dział handlowy weryfikując i potwierdzając złożone zamówienie.

4. Jeżeli jest to Twoje kolejne zamówienie wizytówek czekoladowych nie musisz nic dołączać. Automatycznie wykonamy czekoladki z wzorem jaki ostatnio był dla Ciebie produkowany. UWAGA - jedynie w przypadku, gdy określony kształt i wielkość były wcześniej wykonywane dla Ciebie z różnymi wzorami napisz w uwagach do zamówienia, który wzór mamy tym razem wykonać.

UWAGA - w przypadku kolejnego zamówienia danego wzoru nie obowiązuje już koszt przygotowalni. System sklepu internetowego nie zaznacza tej opcji automatycznie, prosimy zatem o wybór odpowiedniej opcji nad wyborem kolorystyki nadruku lub później dokona tego nasz dział handlowy weryfikując i potwierdzając złożone zamówienie.

5. Gotowe wizytówki czekoladowe zapakowane na bezpiecznych wytłoczkach PET w solidnych, higienicznych styropianowych boxach zostaną dostarczone kurierem DHL w ciągu 2 tygodni od daty złożenia zamówienia lub otrzymania ostatecznej akceptacji nowego wzoru.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

40 mm - opakowanie 2.010 szt. WCK4

40 mm - opakowanie 2.010 szt. WCK4

Kształt i wielkość :

okrągłe 40 mm

Wykonane z :

czekolada deserowa CALLEBAUT o zawartości kakao 60% kakao

Cena za 1 sztukę

Minimalne zamówienie 1 opakowanie - 2.010 sztuk.