Wygodna, duża przyłbica ochronna na twarz z zapasową maską

14,00 zł
Brutto

kod:DPO

Duża, lekka i wygodna przyłbica wykonana z folii PET z atestem do kontaktu z żywnością. Zwiększa ochronę przed wirusami i bakteriami roznoszonymi drogą kropelkową. W wielu przypadkach może zastępować lub uzupełniać maseczkę. Sprawdza się jako wygodna osłona oczu i twarzy.

W komplecie wygodny, szeroki pasek z klamrą, dwie maski przyłbicy z różnej grubości PET 0,25 i 0,35 dla lepszego dopasowania do potrzeb i wygody użytkownika lub po prostu jako kolejna maska przyłbicy do wymiany w przypadku zużycia pierwszej.

Konstrukcja umożliwia dopasowanie pochylenia maski jak również regulacji odstępu maski od twarzy użytkownika.

Produkt wielokrotnego użytku po umyciu lub dezynfekcji. Odporny na działanie większości detergentów i płynów dezynfekcyjnych.

Ilość

kod: DPO

Duża, lekka i wygodna przyłbica wykonana z folii PET z atestem do kontaktu z żywnością. W komplecie wygodny, szeroki pasek z klamrą, dwie maski przyłbicy z różnej grubości PET 0,25 i 0,35 dla lepszego dopasowania do potrzeb i wygody użytkownika lub po prostu jako kolejna maska przyłbicy do wymiany w przypadku zużycia pierwszej.

Przyłbica doskonale zwiększa ochronę przed wirusami i bakteriami roznoszonymi drogą kropelkową. W wielu przypadkach może zastępować lub uzupełniać maseczkę. Sprawdza się jako wygodna osłona oczu i twarzy.

Konstrukcja umożliwia dopasowanie pochylenia maski jak również regulacji odstępu maski od twarzy użytkownika. Przy właściwym ustawieniu nie paruje przy oddychaniu.

Produkt wielokrotnego użytku po umyciu lub dezynfekcji. Odporny na działanie większości detergentów i płynów dezynfekcyjnych.

Produkt polski, zaprojektowany i wyprodukowany w firmie PAN Centrum Słodkiej Dekoracji.

DPO