Owal 40x30mm - 80szt. - DCN05

43,05 zł
Brutto

Dekoracje czekoladowe wykonane  z prawdziwej czekolady deserowej.

- nadruk karmelowy

- kształt - owal 40x30 mm

- 80 szt. w opakowaniu

Ilość

Wysokiej jakości gotowe dekoracje czekoladowe z napisami i wzorami okolicznościowymi to niezwykle wygodna i elegancka dekoracja na każdą okazję. 
Cena za opakowanie -80 szt. w opakowaniu

SPECYFIKACJA PRODUKTU: 

Nazwa produktu

Dekoracje czekoladowe z nadrukami 

Kolor -  Brązowy z nadrukiem 

Kraj pochodzenia - Polska 

Producent - PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

Składniki: miazga kakaowa; cukier; tłuszcz kakaowy; stabilizator: E492; emulgator: lecytyna sojowa, E476. Barwniki spożywcze syntetyczne użyte w zależności od wzoru i koloru.

Przeznaczenie  - Dekoracje cukiernicze

Wielkość i rodzaj opakowań  - Wg zamówienia 

Data przydatności do spożycia  - Na opakowaniu 

Wartość energetyczna w 100g 553/2313 kcal/kJ , Tłuszcz 37,9 g (w tym nasycone 23,0g , trans 0g) , Białko 5,5g , Węglowodany 41,5,0g (w tym cukry 38,9g) , Błonnik 9,4 g ,sól 0,01 g , Sód 5,1 mg

 

Alergeny :  mleko, laktoza, fruktoza,soja

 

Warunki przechowywania - W chłodnym, suchym i ciemnym miejscu


 

 

Stwierdza się na podstawie posiadanej dokumentacji, iż wyrób jest zgodnych z rzeczowo właściwymi wymaganiami i normami Unii Europejskiej w pełnym zakresie badań, dopuszczalnych substancji dodatkowych i innych substancji obcych dodawanych do środków spożywczych oraz zanieczyszczeń jakie mogą się w nich znajdować.

Prosimy zawsze o sprawdzenie aktualnej listy użytych składników podanej na opakowaniu i w przypadku zawartości barwników AZO umieszczenie odpowiedniej informacji na ten temat na opakowaniu finalnego produktu.

DCN05