Profesjonalne szkolenia PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

----------------------------------------------------------------------------

Firma PAN Centrum Słodkiej Dekoracji od ponad 15 lat prowadzi profesjonalne szkolenia dla cukierników z zakresu nowoczesnych technik zdobniczych i dekoratorskich. Mistrzowie prowadzący szkolenia w naszej firmie należą do ścisłej czołówki specjalistów w zakresie profesjonalnego karmelarstwa oraz dekoracji w tzw. „stylu angielskim” (sugarcraft). W miłej i przyjacielskiej atmosferze, podczas szkoleń dedykowanych i organizowanych indywidualnie, nauczane i prezentowane są najnowsze światowe rozwiązania z zakresu zdobnictwa cukierniczego w profesjonalnie wyposażonej, klimatyzowanej sali szkoleniowej w Poznaniu.

Zasady ogólne szkoleń :

1. Szkolenia są zawsze indywidualne. Każde szkolenie organizowane jest dla uczestników przyjeżdżających wyłącznie z jednej cukierni lub z jednej firmy dzięki czemu uzyskujemy niepowtarzalny klimat zajęć wraz z wyjątkowo wysoką skutecznością nauczania i przyswajania wiedzy oraz umiejętności. W szkoleniu może wziąć udział od jednej do sześciu osób z jednej firmy.

2. Każdy temat szkolenia ( każdy stopień zaawansowania ) realizowany jest w ciągu jednego dnia szkoleniowego w godz. 10.00-16.00. Ze względu na dużą dawkę przekazywanej wiedzy podczas każdego szkolenia, stanowczo odradzamy zapisywanie się na kilka stopni zaawansowania w cyklu dzień po dniu. Zalecamy przerwy między szkoleniami celem wypróbowania i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce w swoich zakładach pracy oraz praktycznego opanowania nabytych umiejętności w stopniu pozwalającym na udział w kolejnym etapie szkoleń.

3. Zajęcia prowadzone są w sali szkoleń w siedzibie firmy PAN Centrum Słodkiej Dekoracji w Poznaniu ul.Kolejowa 57.

4. Szkolenia są odpłatne zgodnie z obowiązującym cennikiem. W ramach szkolenia zapewnione są wszelkie niezbędne surowce, barwniki i oprzyrządowanie na każdym stanowisku szkoleniowym. Wszystkie wykonane w trakcie szkolenia dekoracje i atrapy tortów uczestnicy mogą zabrać nieodpłatnie do swoich firm.

5. Uczestnicy szkoleń otrzymują rabat w wysokości od 5 do 10 % na wszystkie dokonywane w dniu szkolenia zakupy w sklepie firmowym firmy PAN Centrum Słodkiej Dekoracji. Przyznany rabat dotyczy również wszystkich składanych w tym dniu zamówień do realizacji w terminie późniejszym.

6. Uczestnicy otrzymują specjalne certyfikaty ukończenia szkolenia w firmie PAN Centrum Słodkiej Dekoracji w wybranej tematyce.

Terminarz szkoleń :
W sprawie zapisów i informacji na temat najbliższych wolnych terminów szkoleń prosimy o kontakt pod numerem telefonu 513 050 189.

Ze względu na ogromną popularność prowadzonych szkoleń terminy należy rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

.

Wybrana tematyka szkoleń :

.

UWAGA - Ze względu na ogromną popularność prowadzonych szkoleń terminy należy rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rezerwacje terminów szkoleń oraz uzgodnienia tematyki prowadzonych szkoleń pod numerem telefonu 513 050 189