Uwaga - informacje dotyczące działania, wysyłek, sprzedaży firmy PAN w dobie koronowirusa.


Informujemy, że w firmie PAN Centrum Słodkiej Dekoracji wdrożono wszystkie niezbędne i zalecane procedury zabezpieczające przed szerzeniem koronowirusa. Wszystkie newralgiczne elementy wyposażenia firmy jak klamki, blaty robocze i inne są regularnie dezynfekowane i myte. Pracownicy zostali przeszkoleni i zachowują należytą dbałość o higienę osobistą, częste mycie i dezynfekcję rąk, pracę w rękawiczkach lateksowych, samokontrolę i odpowiedzialność zdrowotną. Z oczywistych względów wiele z tych procedur obowiązywało w naszej firmie "od zawsze" ponieważ jesteśmy odpowiedzialnym producentem i dystrybutorem spożywczym przestrzegającym norm i zasad HACCP od 2005 roku oraz GMP/GHP od 1999 roku.

-

Duża część oferowanych na dzień dzisiejszy produktów pochodzenia z Włoch, Anglii lub Niemiec zostało zaimportowanych do Polski w styczniu 2020, a więc przed wystąpieniem epidemii w tych krajach. Obecnie wszystkie nowo importowane dostawy z tych krajów profilaktycznie poddawane jest 14-dniowej kwarantannie w specjalnie przygotowanym do tego celu magazynie przed wprowadzeniem do obrotu na terenie Polski.

-

Informujemy jednocześnie, że nasz dział handlowy odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości zarówno w kwestii oferty handlowej jak i systemu działania naszej firmy w czasach epidemii

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

pod numerem telefonu 61 661 36 36 lub mailowo biuro@pan-centrum.pl

-

Ze względu na wdrożone procedury termin realizacji wysyłek może ulec nieznacznemu wydłużeniu, jednak dokładamy wszelkich starań, aby opóźnienia te były jak najkrótsze. 

Dla cukierni będących w najtrudniejszej sytuacji biznesowej oferujemy specjalny rabat na hasło

"#słodkopomagajmysobienawzajem"

-

Życzymy wszystkim zdrowia i jak najszybszego powrotu do normalności