Dekoracje, sprzęt i półprodukty - styl angielski

Podkategorie w tym dziale sklepu znajdziesz poniżej

-

Marzysz o tym, aby ze zwykłego ciasta stworzyć arcydzieło ? Oprócz smaku liczy się także oryginalny wygląd. Zapewniamy Ci dostęp do najlepszego sprzętu, surowców oraz półproduktów, dzięki którym z odrobiny cukru, lukru i ciasta wykonasz prawdziwe cukiernicze cuda! 


Bez względu na to, czy zajmujesz się cukiernictwem amatorsko, czy może zdobywasz już pierwsze nagrody w licznych konkursach, z pewnością często sięgasz po przeróżne akcesoria niezbędne do przygotowania wypieków z prawdziwego zdarzenia. Dzięki naszej ofercie możesz na bieżąco uzupełniać swoją pracownię o nie tylko o masy cukrowe czy barwniki, ale także oryginalne formy, przyrządy, wykrawaczki do sugarcraftingu. To właśnie one (w połączeniu z Twoim doświadczeniem i niezaprzeczalnym talentem) pomogą Ci w stworzeniu tortów w wytwornym "angielskim" stylu. Proponujemy także masy i struktury do figurek, aerografy, nadruki i wiele innych.

-

W poszukiwaniu barwników do mas cukrowych do barwienia zarówno w masie, jak i powierzchniowo zapraszamy do działu "Barwniki, pisaki, lakiery"

Styl angielski - sugarcraft

Jest 264 produktów.

Pokazano 1-72 z 264 pozycji

Aktywne filtry