Świat czekolady - dekoracje

Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do stworzenia czekoladowego arcydzieła. Proponujemy profesjonalny sprzęt oraz liczne formy do odlewania pralin i tabliczek, w tym także foremki przeznaczone do tworzenia fantastycznych dekoracji cukierniczych, jak ażurki, liczby, litery i inne. Folie, kubeczki, profesjonalne pędzelki i opakowania to dalsza część naszej bogatej oferty cukierniczej.

Polecamy także surowce i półprodukty potrzebne do produkcji oryginalnych słodkości. Można wybierać spośród deserowych, białych i gorzkich mas firmy Callebaut oraz czekolad plastycznych firmy COVE – marek, którym ufamy!


Świat Czekolady to miejsce wyjątkowe, bo stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. W niezbędny sprzęt i akcesoria zaopatrzą się tu przede wszystkim nowoczesne pracownie cukiernicze, dekoratornie, czekoladerie oraz manufaktury pralin.

W poszukiwaniu barwników odsyłamy do kategorii “Barwniki, pisaki, lakiery”. Znajdują się tam różnorodne akcesoria idealne do tworzenia słodkich rysunków i kolorowych napisów.

Świat czekolady

Jest 170 produktów.

Pokazano 1-72 z 170 pozycji

Aktywne filtry