Barwniki, pisaki, lakiery do dekoracji

Podkategorie w tym dziale sklepu znajdziesz poniżej

-

Oryginalne wypieki? Takie, które zachwycają wyglądem. Jeśli chcesz tworzyć prawdziwe arcydzieła sztuki cukierniczej nie zapominaj o tym, aby pod ręką zawsze dostępne były barwniki spożywcze. Całe mnóstwo kolorów znajdziesz w przygotowanej przez nas ofercie. Czekają tu zarówno produkty specjalistyczne, jak i takie do uniwersalnego zastosowania.

Szeroką ofertę naszego sklepu stanowią barwniki specjalistyczne przeznaczone do zastosowań dedykowanych, np. barwienia czekolad czy powierzchniowego zdobienia mas cukrowych. Bez problemu zaopatrzysz się tu także w barwniki żelowe, pudrowe, zamszowe, brokatowe, farby i pisaki spożywcze, a także lakiery - dzięki którym uzyskasz zachwycający efekt!

Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają atesty oraz certyfikaty spożywcze obowiązujące na terenie Unii Europejskiej i w Polsce. Masz więc pewność, że sięgasz wyłącznie po wysokiej jakości akcesoria do dekorowania wypieków, bezpieczne, trwałe i wygodne w użyciu podczas codziennej pracy w cukierni.

Barwniki, pisaki, lakiery

Jest 253 produktów.

Pokazano 1-72 z 253 pozycji

Aktywne filtry