Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP | Sklep cukierniczy PAN
  Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP

  Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP

  Kod produktu: POP

  59,30 zł brutto

  56.48 netto

  28

  - w opakowaniu 25 szt.

  - format A4

  - grubość kartki 0,65 mm

  Najwyższej jakości papier opłatkowy o idealnie gładkiej i jednolitej powierzchni. Przeznaczony głównie do wykonywania tortów na śmietanie. Papier opłatkowy układamy bezpośrednio na śmietanę, opłatek chłonąc wilgoć z podłoża zmięknie i połączy się trwale z tortem.

  Idealny także do wykonywania kwiatów i dekoracji opłatkowych 3D

  Ilość

  Najwyższej jakości papier opłatkowy o idealnie gładkiej i jednolitej powierzchni. Przeznaczony głównie do wykonywania tortów na śmietanie. Papier opłatkowy układamy bezpośrednio na śmietanę, opłatek chłonąc wilgoć z podłoża zmięknie i połączy się trwale z tortem. Papier opłatkowy można także przed ułożeniem przesmarować od spodniej strony kremem i układać na torcie, kiedy już zmięknie. Unikamy wówczas efektu marszczenia na torcie. Metoda ta pozwala także na układanie opłatka na wygiętych powierzchniach np.tortu Księga.

  Idealny także do wykonywania kwiatów i dekoracji opłatkowych 3D


  Foto-torty czyli torty z jadalnym zdjęciem na powierzchni od dłuższego już czasu są niezwykle popularne i zamawiane praktycznie na każdą okazję. Technologia foto-tortów polega na ułożeniu na torcie zdjęcia wykonanego przy pomocy drukarki wyposażonej w barwniki spożywcze na jadalnym papierze opłatkowym lub cukrowym. Rozwiązanie to doskonale się sprawdza zarówno na torty okazjonalne jak i z postaciami z bajek dla dzieci oraz na torty na zamówienie firm z logo na bankiety firmowe.

  Składniki: skrobia ziemniaczana, woda, olej słonecznikowy, maltodekstryna.

  Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 1543kJ/ 366kcal, tłuszcz3g ( w tym nasycone 0,0g),węglowodany 87,0g ( w tym cukier 0,0g )

  Producent: KOPYFORM 

  papier opłatkowy, papier waflowy, papier jadalny,

  POP

  Powiązane produkty