Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  • Produkt chwilowo niedostępny
Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP

Papier opłatkowy PREMIUM A4 - 25 szt. w opk. - POP

Kod produktu: POP

56,50 zł brutto

56.5 netto

28

- w opakowaniu 25 szt.

- format A4

- grubość kartki 0,65 mm

Najwyższej jakości papier opłatkowy o idealnie gładkiej i jednolitej powierzchni. Przeznaczony głównie do wykonywania tortów na śmietanie. Papier opłatkowy układamy bezpośrednio na śmietanę, opłatek chłonąc wilgoć z podłoża zmięknie i połączy się trwale z tortem.

Idealny także do wykonywania kwiatów i dekoracji opłatkowych 3D

Ilość

Najwyższej jakości papier opłatkowy o idealnie gładkiej i jednolitej powierzchni. Przeznaczony głównie do wykonywania tortów na śmietanie. Papier opłatkowy układamy bezpośrednio na śmietanę, opłatek chłonąc wilgoć z podłoża zmięknie i połączy się trwale z tortem. Papier opłatkowy można także przed ułożeniem przesmarować od spodniej strony kremem i układać na torcie, kiedy już zmięknie. Unikamy wówczas efektu marszczenia na torcie. Metoda ta pozwala także na układanie opłatka na wygiętych powierzchniach np.tortu Księga.

Idealny także do wykonywania kwiatów i dekoracji opłatkowych 3D


Foto-torty czyli torty z jadalnym zdjęciem na powierzchni od dłuższego już czasu są niezwykle popularne i zamawiane praktycznie na każdą okazję. Technologia foto-tortów polega na ułożeniu na torcie zdjęcia wykonanego przy pomocy drukarki wyposażonej w barwniki spożywcze na jadalnym papierze opłatkowym lub cukrowym. Rozwiązanie to doskonale się sprawdza zarówno na torty okazjonalne jak i z postaciami z bajek dla dzieci oraz na torty na zamówienie firm z logo na bankiety firmowe.

Składniki: skrobia ziemniaczana, woda, olej słonecznikowy, maltodekstryna.

Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 1543kJ/ 366kcal, tłuszcz3g ( w tym nasycone 0,0g),węglowodany 87,0g ( w tym cukier 0,0g )

Producent: KOPYFORM 

papier opłatkowy, papier waflowy, papier jadalny,

POP

Powiązane produkty