okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK53 | Sklep cukierniczy PAN
  okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK53

  okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK53

  Kod produktu: SK53

  79,82 zł brutto

  76.02 netto

  28

  Gotowe opłatkowe wierzchy tortów w wersji PREMIUM wykonane z grubego opłatka.

  W opakowaniu 10 sztuk

  Wielkość - koło 20cm

  Gotowe wycięte koło

  Ilość

  Gotowe opłatkowe wierzchy tortów w wersji PREMIUM wykonane z grubego opłatka.

  W opakowaniu 10 sztuk

  Wielkość - koło fi20cm

  UWAGA - Przedstawione wzory są jedynie wstępną wizualizacją. Nadruk na rzeczywistym opłatku jest delikatniejszy od wizualizacji i nabiera pełnej kolorystyki dopiero po ułożeniu na torcie. Ostateczna intensywność i kolorystyka wzoru będzie uzależniona od wybranego koloru kremu lub śmietany tortu i może odbiegać od intensywności i kolorystyki wizualizacji. Wszystkie dekoracje opłatkowe są wrażliwe na wilgoć, produkcję tortów z dekoracjami opłatkowymi należy prowadzić pod kątem minimalizacji czasu przechowywania. W przypadku konieczności przechowywania w chłodni, tort z opłatkiem należy przechowywać bez opakowania w chłodniach o kontrolowanej wilgotności powietrza.

  Dekoracje opłatkowe są wyjątkowo czułe na wilgotność powietrza i podłoża, jak również na sposób i technikę ułożenia na torcie. Naturalnym objawem jest delikatne marszczenie powierzchni opłatka po pierwszym kontakcie z tortem (podłożem). Efekt ten powinien samoistnie zaniknąć po pewnym czasie (ok. 30 minut) Warunkiem jest jednak wcześniejsze staranne i dokładne wyprowadzenie pęcherzy powietrza z pomiędzy opłatka i podłoża. Ewentualne zniekształcenie opłatka wynikające z niewłaściwej techniki ułożenia nie są podstawą do reklamacji stron opłatkowych.

  składniki: opłatek: skrobia ziemniaczana, woda, olej słonecznikowy, maltodekstryna                                         barwniki: E122, E102, E151, E110, E133

  Barwniki  E102, E110 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

  Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 1543kJ/ 366kcal, tłuszcz3g ( w tym nasycone 0,0g),węglowodany 87,0g ( w tym cukier 0,0g )

  Producent: PAN Centrum Słodkiej Dekoracji  opłatek na tort
  tort komunijny
  opłatek komunijny
     SK53

  Powiązane produkty