okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK51 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK51

  okrągłe 20cm -- PREMIUM -- 10 sztuk - SK51

  Kod produktu: SK51

  76,00 zł brutto

  76 netto

  28

  Gotowe opłatkowe wierzchy tortów w wersji PREMIUM wykonane z grubego opłatka.

  W opakowaniu 10 sztuk

  Wielkość - koło 20cm

  Gotowe wycięte koło

  Ilość

  Gotowe opłatkowe wierzchy tortów w wersji PREMIUM wykonane z grubego opłatka.

  W opakowaniu 10 sztuk

  Wielkość - koło fi20cm

  UWAGA - Przedstawione wzory są jedynie wstępną wizualizacją. Nadruk na rzeczywistym opłatku jest delikatniejszy od wizualizacji i nabiera pełnej kolorystyki dopiero po ułożeniu na torcie. Ostateczna intensywność i kolorystyka wzoru będzie uzależniona od wybranego koloru kremu lub śmietany tortu i może odbiegać od intensywności i kolorystyki wizualizacji. Wszystkie dekoracje opłatkowe są wrażliwe na wilgoć, produkcję tortów z dekoracjami opłatkowymi należy prowadzić pod kątem minimalizacji czasu przechowywania. W przypadku konieczności przechowywania w chłodni, tort z opłatkiem należy przechowywać bez opakowania w chłodniach o kontrolowanej wilgotności powietrza.

  Dekoracje opłatkowe są wyjątkowo czułe na wilgotność powietrza i podłoża, jak również na sposób i technikę ułożenia na torcie. Naturalnym objawem jest delikatne marszczenie powierzchni opłatka po pierwszym kontakcie z tortem (podłożem). Efekt ten powinien samoistnie zaniknąć po pewnym czasie (ok. 30 minut) Warunkiem jest jednak wcześniejsze staranne i dokładne wyprowadzenie pęcherzy powietrza z pomiędzy opłatka i podłoża. Ewentualne zniekształcenie opłatka wynikające z niewłaściwej techniki ułożenia nie są podstawą do reklamacji stron opłatkowych.

  opłatek na tort
  tort komunijny
  opłatek komunijny
     SK51

  Powiązane produkty