2x21x29cm STANDARD - 2x5 sztuk - SK21 | Sklep cukierniczy PAN
  2x21x29cm STANDARD - 2x5 sztuk - SK21

  2x21x29cm STANDARD - 2x5 sztuk - SK21

  Kod produktu: SK21

  50,36 zł brutto

  47.96 netto

  28

  Gotowe strony opłatkowe do tortu komunijnego OTWARTA KSIĘGA w wersji STANDARD wykonane z cienkiego opłatka.

  Wielkość 2x21x29cm pasuje do formy K5

  W opakowaniu 10 sztuk na 5 tortów (na jeden tort potrzeba dwie sztuki/strony, lewa i prawa)

  Ilość

  Gotowe, opłatkowe strony dekoracyjne sprawią, że Państwa księga będzie wyglądać „jak żywa”, a czas przygotowania tortu skróci się o niepotrzebne już ręczne dekorowanie powierzchni tortu.

  Strony opłatkowe dostępne są w dwóch wersjach wykonania :
  STANDARD - na cienkim opłatku, łatwiejszy do ułożenia na torcie, ale bardziej wrażliwy na uszkodzenia i mniej widoczny nadruk na opłatku
  PREMIUM - na grubym opłatku, nadruk znacznie bardziej widoczny, ale sztywniejszy opłatek wymaga przesmarowania kremem przed ułożeniem na torcie, dopiero wówczas opłatek daje się łatwo dopasować do kształtu.

  UWAGA - Przedstawione wzory są jedynie wstępną wizualizacją. Nadruk na rzeczywistym opłatku jest delikatniejszy od wizualizacji i nabiera pełnej kolorystyki dopiero po ułożeniu na torcie. Ostateczna intensywność i kolorystyka wzoru będzie uzależniona od wybranego koloru kremu lub śmietany tortu i może odbiegać od intensywności i kolorystyki wizualizacji. Wszystkie dekoracje opłatkowe są wrażliwe na wilgoć, produkcję tortów z dekoracjami opłatkowymi należy prowadzić pod kątem minimalizacji czasu przechowywania. W przypadku konieczności przechowywania w chłodni, tort z opłatkiem należy przechowywać bez opakowania w chłodniach o kontrolowanej wilgotności powietrza.

  Dekoracje opłatkowe są wyjątkowo czułe na wilgotność powietrza i podłoża, jak również na sposób i technikę ułożenia na torcie. Naturalnym objawem jest delikatne marszczenie powierzchni opłatka po pierwszym kontakcie z tortem (podłożem). Efekt ten powinien samoistnie zaniknąć po pewnym czasie (ok. 30 minut) Warunkiem jest jednak wcześniejsze staranne i dokładne wyprowadzenie pęcherzy powietrza z pomiędzy opłatka i podłoża. Ewentualne zniekształcenie opłatka wynikające z niewłaściwej techniki ułożenia nie są podstawą do reklamacji stron opłatkowych.

  składniki: opłatek: skrobia ziemniaczana, woda, olej słonecznikowy, maltodekstryna                                         barwniki: E122, E102, E151, E110, E133

  Barwniki  E102, E110 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

  Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 1543kJ/ 366kcal, tłuszcz3g ( w tym nasycone 0,0g),węglowodany 87,0g ( w tym cukier 0,0g )

  Producent: PAN Centrum Słodkiej Dekoracji  opłatek na tort
  tort komunijny
  opłatek komunijny
     SK21

  Powiązane produkty