Forma PET do tortów 3D - FT21 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Forma PET do tortów 3D - FT21

  Forma PET do tortów 3D - FT21

  Kod produktu: FT21

  21,00 zł brutto

  17.073171 netto

  28

  Formy przeznaczone są do wykonywania tortów na zimno.

   ''Zajączek'' rozmiar - 21 cm

  Ilość

  Nowoczesne, przestrzenne formy do tortów wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących stworzyć nietypowy tort np. dla najmłodszych lub na imprezę kawalerską. Konkurencja rynkowa wymusza konieczność zaskakiwania potencjalnych klientów możliwościami realizacji ich pomysłów. Najnowsze plastikowe formy do tortów firmy P.AN to koniec nudnych, zwykłych tortów. Formy przeznaczone są do wykonywania tortów tzw. na zimno.

  Sposób użycia 1: 1. Przyciąć rolady przy pomocy szablonów. 2. Oblać ścianki formy cienką warstwą białej czekolady. 3. Ułożyć formę na podstawie i wypełnić kremem lub śmietaną. 4. Poszczególne warstwy tortu przekładać przyciętymi roladami. 5. Po schłodzeniu tortu w lodówce delikatnie wysunąć go z formy. 6. Tort udekorować indywidualnie wg.uznania i przyzwyczajeń. Sposób użycia 2: 1. Przyciąć rolady przy pomocy szablonów. 2. Wysmarować ścianki formy tłuszczem i obsypać cukrem pudrem. 3. Starannie obłożyć dno i ścianki formy kremem lub śmietaną ze stabilizatorem. 4. Zmontować tort, poszczególne warstwy tortu przekładać przyciętymi roladami. 5. Po schłodzeniu tortu w lodówce delikatnie wysunąć go z formy. 6. Na tort napylić czekoladę z pistoletu i udekorować indywidualnie wg uznania i przyzwyczajeń.

  FT21

  Powiązane produkty