Foremki plastikowe FP3020 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Foremki plastikowe FP3020

  Foremki plastikowe FP3020

  Kod produktu: FP3020

  12,00 zł brutto

  9.756098 netto

  28

  System foremek “mini” przeznaczony jest do wykonywania w niezwykle szybki i prosty sposób niewielkich, potrzebnych w codziennej produkcji dekoracji czekoladowych.

  16 szt. dekoracji wielkości ok. 3x4 cm

  Ilość

  System foremek “mini” przeznaczony jest do wykonywania w niezwykle szybki i prosty sposób niewielkich, potrzebnych w codziennej produkcji dekoracji czekoladowych. Foremki można
  oczywiście zalewać tradycyjnie ręcznie z tutki. Jeżeli jednak chcemy przyspieszyć i usprawnić produkcję wygodnie jest skorzystać ze specjalnego, sztywnego podkładu z plexi. Foremki układa się wówczas na tym podkładzie, a następnie zalewa czekoladą metodą przeciągnięcia, wystarczy teraz odłożyć foremkę na krótką chwilę do stęgnięcia i mini dekoracje już gotowe.
  Wszystkie foremki niezależnie od wzoru dekoracji mają znormalizowane wymiary ( 16 szt. dekoracji wielkości ok. 3x4 cm ) co umożliwia produkcję “seryjną” korzystając z jednego podkładu
   

  FP3020

  Powiązane produkty