Foremki plastikowe FP3009 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  • Wyprzedaż!
  • -2%
Foremki plastikowe FP3009

Foremki plastikowe FP3009

Kod produktu: FP3009

2,40 zł brutto
2,45 zł
Zniżka 2%

1.9502 netto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,40 zł28

System foremek “mini” przeznaczony jest do wykonywania w niezwykle szybki i prosty sposób niewielkich, potrzebnych w codziennej produkcji dekoracji czekoladowych.

16 szt. dekoracji wielkości ok. 3x4 cm

Ilość

System foremek “mini” przeznaczony jest do wykonywania w niezwykle szybki i prosty sposób niewielkich, potrzebnych w codziennej produkcji dekoracji czekoladowych. Foremki można
oczywiście zalewać tradycyjnie ręcznie z tutki. Jeżeli jednak chcemy przyspieszyć i usprawnić produkcję wygodnie jest skorzystać ze specjalnego, sztywnego podkładu z plexi. Foremki układa się wówczas na tym podkładzie, a następnie zalewa czekoladą metodą przeciągnięcia, wystarczy teraz odłożyć foremkę na krótką chwilę do stęgnięcia i mini dekoracje już gotowe.
Wszystkie foremki niezależnie od wzoru dekoracji mają znormalizowane wymiary ( 16 szt. dekoracji wielkości ok. 3x4 cm ) co umożliwia produkcję “seryjną” korzystając z jednego podkładu
 

FP3009

Powiązane produkty