Dekoracje opłatkowe 5cm - 20 sztuk - K504 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Dekoracje opłatkowe 5cm - 20 sztuk - K504

  Dekoracje opłatkowe 5cm - 20 sztuk - K504

  Kod produktu: K504

  13,81 zł brutto

  13.152381 netto

  28

  Gotowe dekoracje opłatkowe

  kształt - kółko 50mm

  w opakowaniu 20 sztuk

  Ilość

  UWAGA - Przedstawione wzory są jedynie wstępną wizualizacją. Nadruk na rzeczywistym opłatku jest delikatniejszy od wizualizacji. Ostateczna intensywność i kolorystyka dekoracji może odbiegać od intensywności i kolorystyki wizualizacji. Wszystkie dekoracje opłatkowe są wrażliwe na wilgoć, produkcję tortów z dekoracjami opłatkowymi należy prowadzić pod kątem minimalizacji czasu przechowywania. W przypadku konieczności przechowywania w chłodni, tort z opłatkiem należy przechowywać bez opakowania w chłodniach o kontrolowanej wilgotności powietrza.

  Dekoracje opłatkowe są wyjątkowo czułe na wilgotność powietrza i podłoża. Ewentualne zniekształcenie opłatka wynikające z niewłaściwej techniki ułożenia nie są podstawą do reklamacji dekoracji opłatkowych.

  K504

  Powiązane produkty