Czekolada RUBINOWA CALLEBAUT - 400g - CALLRUBY | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Czekolada RUBINOWA CALLEBAUT - 400g - CALLRUBY

  Czekolada RUBINOWA CALLEBAUT - 400g - CALLRUBY

  Kod produktu: CALLRUBY

  52,50 zł brutto

  42.68 netto

  28

  W opakowaniu 400g

  Producent - CALLEBAUT

  Po czekoladzie ciemnej, mlecznej i białej - rubinowa jest pierwszym odkryciem w świecie czekolady od 80 lat. Ten nowy gatunek czekolady zaskakuje i olśniewa całkowicie nowym smakiem i kolorem czekolady wytworzonej z ziarna kakaowego ruby - bez żadnych barwników i aromatów. Wypróbuj RUBY dzięki niewielkim opakowaniom 400g dostępnym w naszej ofercie.

  Ilość

  CZEKOLADA RUBINOWA

  W opakowaniu 400g

  Producent - CALLEBAUT

  Po czekoladzie ciemnej, mlecznej i białej - ruby (rubinowa) jest pierwszym odkryciem w świecie czekolady od 80 lat. Ten nowy gatunek czekolady zaskakuje i olśniewa całkowicie nowym smakiem i kolorem czekolady wytworzonej z ziarna kakaowego ruby - bez żadnych barwników czy aromatów. Wypróbuj ten nowy smak dzięki niewielkim opakowaniom 400g dostępnym w naszej ofercie.

  Spróbuj ten nowy, niepowtarzalny smak mieszanki słodkich nut smakowych czekolady oraz intensywnych, kwaśnych i świeżych nut smakowych charakterystycznych dla ziarna kakaowego ruby. Unikalny smak i kolor RUBY inspiruje do tworzenia kreatywnych połączeń smakowych w dekoracjach czekoladowych, wypiekach i deserach. Z idealną płynnością, czekolada rubinowa jest doskonała w szerokiej gamie zastosowań, od dekorowania, konfekcji, oblewania poprzez ganache, musy, nadzienia, ciasta, aż po wykwintne praliny i tabliczki. Pozwól, aby czekolada rubinowa zapoczątkowała w Tobie kreatywność z zupełnie nowym, nieznanym wcześniej nikomu smakiem czekolady.

  Idealnie nadaje się także po prostu do bezpośredniego spożycia!

  Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, kwas cytrynowy, naturalny kwas aromat waniliowy

  Wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 562 kcal/ 2,352 kJ, tłuszcz 35,9 g w tym nasycone 22 g, węglowodany 49 g, w tym cukry 48 g, białko 9,3 g, sól 0,26 g

  Producent: CALLEBAUT  CALLRUBY

  Powiązane produkty