Serduszka 20 mm - 750 szt. w opak. - DC403 | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Serduszka 20 mm - 750 szt. w opak. - DC403

  Serduszka 20 mm - 750 szt. w opak. - DC403

  Kod produktu: DC403

  196,80 zł brutto

  160 netto

  28

  Dekoracje czekoladowe tłoczone wykonane z prawdziwej czekolady deserowej.

  kształt - serce20 mm

  750 sztuk w opakowaniu

  Ilość


  Wysokiej jakości gotowe dekoracje czekoladowe z uniwersalnymi, ozdobnymi wzorami nadruków czekoladowych. Idealne do codziennego użytku jako dekoracje ciasteczek bankietowych, deserów, tortów i innych wyrobów. Bardzo szeroka gama wielkości, kształtów i wzorów dekoracji z pewnością pomoże dobrać własny zestaw dekoracji pasujący do stylu i wielkości Państwa wyrobów oraz do upodobań i przyzwyczajeń Waszych klientów.
  cena za opakowanie - 750 szt. w opakowaniu

  SPECYFIKACJA PRODUKTU: 

  Nazwa produktu

  Dekoracje czekoladowe z nadrukami 

  Kolor -  Brązowy z nadrukiem 

  Kraj pochodzenia - Polska 

  Producent - PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

  Składniki: miazga kakaowa; cukier; tłuszcz kakaowy; stabilizator: E492; emulgator: lecytyna sojowa, E476. Barwniki spożywcze syntetyczne użyte w zależności od wzoru i koloru.

  Przeznaczenie  - Dekoracje cukiernicze

  Wielkość i rodzaj opakowań  - Wg zamówienia 

  Data przydatności do spożycia  - Na opakowaniu 

  Wartość energetyczna w 100g 553/2313 kcal/kJ , Tłuszcz 37,9 g (w tym nasycone 23,0g , trans 0g) , Białko 5,5g , Węglowodany 41,5,0g (w tym cukry 38,9g) , Błonnik 9,4 g ,sól 0,01 g , Sód 5,1 mg

   

  Alergeny :  mleko, laktoza, fruktoza,soja

   

  Warunki przechowywania - W chłodnym, suchym i ciemnym miejscu


   

   

  Stwierdza się na podstawie posiadanej dokumentacji, iż wyrób jest zgodnych z rzeczowo właściwymi wymaganiami i normami Unii Europejskiej w pełnym zakresie badań, dopuszczalnych substancji dodatkowych i innych substancji obcych dodawanych do środków spożywczych oraz zanieczyszczeń jakie mogą się w nich znajdować.

  Prosimy zawsze o sprawdzenie aktualnej listy użytych składników podanej na opakowaniu i w przypadku zawartości barwników AZO umieszczenie odpowiedniej informacji na ten temat na opakowaniu finalnego produktu.

   

   

   

   

  DC403