Wizytówki czekoladowe | Sklep cukierniczy PAN

Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  Wizytówki czekoladowe

  Wizytówki czekoladowe

  Kod produktu: WCB 1

  0,66 zł brutto

  0.536585 netto

  28

  test

  Ilość

  testCena za 1 sztukę. Minimalne zamówienie1920 sztuk.
  Firma PAN Centrum Słodkiej Dekoracji jest liderem w produkcji wizytówek czekoladowych. Nasza firma rozpoczęła produkcję wizytówek czekoladowych jako jedna z pierwszych firm w Europie.
  Od początku wizytówki z firmy PAN produkowane są z najlepszych gatunkowo czekolad. Obecnie firma PAN znajduje się w światowej czołówce producentów tego typu dekoracji oferując jako jedna z nielicznych firm w Europie wizytówki czekoladowe ze złotym nadrukiem.

  Proponujemy serię prestiżowych czekoladowych wizytówek z eleganckim czekoladowym przetłoczeniem brzegu w dwóch wzorach. Ten specjalny rodzaj firmowych wizytówek czekoladowych z nazwą lub logo cukierni idealnie nadaje się na super specjalne okazje. Tłoczony brzeg wizytówek nadaje im niepowtarzalnie elegancki wygląd. Dodatkowo wysoka jakość czekoladowego nadruku oraz estetycznie dobrana kolorystyka sprawia, że wizytówki te stają się prawdziwą ozdobą i zwieńczeniem najbardziej wyszukanych i najdroższych wyrobów.

  WCB 1